Bursa İkinci El Mutfak Malzemeleri

Bursa’da ikinci el mutfak malzemeleri alım satım işiyle uğraşan firmamız bursada ikinci el 2. El spot kullanılmış mutfak malzemesi alan satan yerler mağazalar içinde size en kaliteli hizmeti ve zengin ürün çeşitlerini sunacak firmadır.

Bursa 2. el mutfak malzemesi alım satımını 20 yıldır bursa osmangazide yıldırımda nilüferde mustafakemalpaşada bandırmada inegölde yenişehirde erdekte iznikte gemlikte küçükkumlada mudanyada ve bursanın bütün bölgelerinde sürdürmekteyiz.

Bursa ikinci el spot endüstriyel mutfak malzemeleri ekipmanları alım satımı hakkında bursa ve çevresinde en detaylı fiyatları çeşitleri ve bilgiyi alabileceğiniz bursa ikinci el endüstriyel mutfak malzemesi alan satan firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz.

Bursa’da ikinci el mutfak malzemesi tencere ocak masa sandalye davlumbaz ızgara döner ocağı tezgahı dürüm ocağı tezgahı dolap porselen tabak tabldot tabağı çatal kaşık kepçe sanayi tipi ocak aspiratör pilav tezgahı lokanta tezgahı tava sürahi vb.. her türlü ikinci el lokanta malzemeleriniz değerinde alınır satılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir