2. El Bardak Yıkama Makinası Bursa

Kullanılmış ikinci el bulaşık bardak yıkama makineleri için bize ulaşın.

Elde bulaşık yıkama, fazla su harcama, kutu kutu ilaç harcama devri bitti. Endüstriyel bulaşık bardak yıkama makinesi bütün derdinize çare oluyor.

Bu kullanılmış bulaşık bardak yıkama makinesi endüstriyel bir bardak yıkama makinesidir. Bardak yıkama makinesi …. markası olup ..x..x.. ölçülerindedir. Bardakları koyabileceğiniz bardak yıkama sepeti ..x.. cm dir.

Ayrıca ikinci el kullanılmış ürünlerimizin hepsinin garantisi yoktur. Fakat belirli ücret karşılığında yedek parçaları kuruluşumuzdan temin edebilirsiniz. Hatta dilerseniz tamir ve bakım işlerini teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Ürünlerimizin bütün teknik kontrolleri yapılmış olup tamamen normal çalışır durumdadır. İster kargoya ister şahsınıza teslim edilebilir. Tüm yedek parça bakım onarım ve tamir işleri için lütfen bize ulaşın.

Gayet dayanıklı ve kaliteli ikinci el kullanılmış bulaşık bardak yıkama makineleriyle hem zamandan hem iş gücünden tasarruf edebilirsiniz. Kahvehaneler gibi yüksek bardak kullanımı olan mekanlarda hızlı bir şekilde çay ve su bardağı yıkamada ofis içindeki çıkan kirli bardaklarınızı hızlı ve seri bir şekilde yıkanmasını yapabilirsiniz. Tüm ayrıntılar için bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir