Endüstriyel Mutfak Ürünleri Bursa

Bursa endüstriyel mutfak ürünleri konusunda bilgi alabileceğiniz firmayız. Bursa’da sıfır, ikinci el, spot, kullanılmış mutfak ekipmanları alım satımını 20 yıldır profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Bursa’da endüstriyel mutfak ekipmanlarının zengin modelleri ve uygun fiyatlarını bulabileceğiniz firmamız, Bursa ve çevresinde en kaliteli ürünleri satın alabileceğiniz endüstriyel mutfak ürünleri mağazasıdır.

Endüstriyel mutfak ürünlerinin gerek alımını gerekse satımını gerçekleştiren mağazamız satmak istediğiniz ürünlerinize en yüksek fiyatları yerinde peşin olarak ödemektedir. Bursa’nın bütün bölgelerinde ve çevresinde hizmet veriyoruz. Sıfır, ikinci el, yada kullanılmış endüstriyel mutfak ürünleri, malzemeleri, ekipmanarı yada malzemeleriniz varsa ve zarar etmeden yüksek fiyatlara satmak istiyorsanız bizimle görüşebilirsiniz.

Satmak istediğiniz ürünlerinizin resimlerini whatsapp hattımıza yollarsanız müşteri temsilcilerimiz anında size online olarak fiyat vereceklerdir. Şayet anlaşma sağlanırsa ekiplerimiz ve nakliye araçlarımız adresinize gelerek satmak istediğiniz ürünleri alırlar ve ödemenizi gerçekleştirirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir