2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Bursa – 0533 812 52 13

2. el endüstriyel mutfak ekipmanları bursa ilinde hizmet vermeteyiz. Bursada ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alımı satımı alan satan alanlar satanlar yerler fiyatları pazarı gibi konularda bursa ve çevresinde en iyi bilgiyi alabilceğiniz Bursam Mutfak bursa’da 2. el endüstriyel mutfak ekipmanları, malzemeleri, malzemesi almak satmak isteyenlerin ilk tercih ettikleri firmadır. Bursa yıldırım osmangazi nilüfer ve bütün bölgelerde ikinci el, spot, kullanılmış, eski endüsriyel mutfak ekipmanları alım satımı yapmaktayız.

Bursa ve bölgelerinde ikinci el lokanta malzemesi, buzdolabı, kaşar dilimleme makinası, ocakbaşı, difriz, mangal, ızgara, tencere, mini bar, baca, döner ocağı, limonata makinesi, tost makinesi, kömürde piliç makinası, döner tezgahı, ve her türlü mutfak ekipmanlarının alım satımı gerçekleştirmektedir.

Bursa’da 2. el endüstriyel mutfak malzemeleri alım satımını uzun yıllardır profesyonel olarak sürdüren Bursam Mutfak bursa endüsteriyel mutfak ekipmanları malzemeleri alan satan firmalar arasında her zaman tercih edilmektedir. Bursanın en eski endüstriyel mutfak malzemesi alım satım mağazalarındanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir